Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov plot? Tahokov brána? Kompletní nabídka tahokovu na ploty a brány

Jaký zvolit tahokov plot nebo tahokov brána z našeho webu?

V naší nabídce je celá řada tahokovů, nicméně každý má svoje konkrétní uplatnění. V tomto článku se tedy podíváme, jak správně vybrat tahokov na plot nebo tahokov na bránu. 

Tahokov plot - druhy, materiály a další rady

Nejoblíbenější tahokov plot FILS21

Absolutní jedničkou v tomto směru je tahokov FILS21, který nabízí vyvážený vzhled, ideálně veliké oka a často žádanou třetinovou propustnost. Pomocí tohoto tahokovu vytvoříte lehce diskrétní plot s moderním vzhledem. Tento tahokov lze žárově zinkovat, lakovat apod. Velmi časté je žárové zinkování, nebo lakování do barvy antracit. S tímto tahokovem se také dobře manipuluje při montáži svépomocí, protože není příliš těžký. Díky tomu není potřeba stavět příliš masivní sloupky.

 

Chceme více diskrétní plot! Tahokov plot ESPERIA 

Tahokov Esperia nabízí propustnost 23%, jde vlastně o upravenou variantu tahokovu FILS21 právě pro dosažení větší diskrétnosti a neprůhlednosti. Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování(ve variantě surová ocel) a další povrchové úpravy. Ve variantě hliník lze snadno lakovat.

Ch

 

Chceme mít na zahradě více světla! Pak doporučuji tahokov plot PORTA...

Tahokov PORTA totiž má propustnost 46% a stále si zachovává typický vzhled tahokovu, Je vhodný na žárové zinkování(ve variantě surová ocel), případně se pro lakování dodává v pozinkovaném provedení(oka sekaná až do pozinkovaného plechu, nutno nalakovat) a další povrchové úpravy. 

 

Montáž plotu s tahokovovou výplní lze poptat na sesterském webu, dočkáte se rychlého jednání, rozumné ceny a dobře odvedené práce WWW.ESO-PLETIVO.CZ

Tahokov brány - druhy, materiály a další rady pro stavbu

Stejně jako u plotu, i zde doporučuji tahokov - FILS21

Zde mohu doporučit shodně s plotem tahokov FILS21, který nabízí vyvážený vzhled, ideálně veliké oka a často žádanou třetinovou propustnost. Jak už jsme zmínili, tento tahokov lze žárově zinkovat, lakovat apod. Velmi časté je žárové zinkování, nebo lakování do barvy antracit. S tímto tahokovem se také dobře manipuluje při montáži svépomocí, protože není příliš těžký. Díky tomu není potřeba stavět příliš masivní sloupky.

 

Tahokov brána - College - s nízkou propustností...

protože přes bránu jde vidět do garáže a to nechceme. Proto zvolíme tahokov brána College, který má propustnost pouhých 15%, díky němu nám nebude vidět do garáže, po otevření vrat, můžeme tak v garáži klidně o víkendech pracovat, aniž by nás někdo pozoroval.

 

 Montáž brány s tahokovovou výplní lze poptat na sesterském webu, dočkáte se rychlého jednání, rozumné ceny a dobře odvedené práce WWW.ESO-BRANY.CZ

 

Slovo závěrem...

Tahokovy s menším okem - typicky FILS21 lze na plotové sloupky či do rámu upnout přímo a nebo pomocí lemovacího profilu. Tahokovy s většími oky vkládáme do lemovacího profilu vždy. Samozřejmě nabízíme i kompletní nabídku lemovacích profilů

Kompletní informace ohledně moderního materiálu tahokov, rozborku označení, doporučení, materiály apod naleznete v naší mini encyklopedii tahokovu zde.