Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Pochozí tahokov FILS21 - S

Kód: 115
1 Kč
Na dotaz

Pochozí tahokov FILS 21S s plastičností 8 mm, tloušťkou plechu 3 mm, tloušťkou žebra 5 mm a oky o velikosti 45x13,4 mm. Tento druh tahokovu se často používá na výrobu schodišť, lávek, plošin, ramp apod. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pochozí tahokov plot FILS 21 - S

Tahokov FILS 21 - S v rozměru 45 x 13,4 - 5 x 3 mm tedy: šířka oka 45 mm, výška oka 13,4 mm, tloušťka žebra 5 mm, tloušťka materiálu 3 mm a plastičnost 8 mm.

Hmotnost tahokovu je 19 kg/m2

Pochozí tahokov - designové ultra moderní schodiště, lávky, chodníčky a plošiny

Pochozí tahokov je ultra moderní a prémiová záležitost posouvající vzhled Vašeho domu či firmy na vyšší úroveň. Tahokov obecně má neokoukanou, velmi prémiovou pravidelnou strukturu oceli.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel.

Tento tahokov je v provedení surová ocel vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.