Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov Ambasada- propustnost 16%

Kód: 50
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov Ambasada s propustností 16%, plastičností 18 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 24 mm a oky o velikosti 110x52 mm. Hmotnost 10,6 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov Ambasada

Tahokov Ambasada v rozměru 110 x 52 – 24 x 1,5 mm tedy: šířka oka 110 mm, výška oka 52 mm, tloušťka žebra 24 mm, plastičnost 18 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 10,6 kg/m2 a propustnost je 16%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.