Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov Esperia- propustnost 23%

Kód: 56
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov Esperia s propustností 23%, plastičností 13 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 15 mm a oky o velikosti 100x34 mm. Hmotnost 10,3 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov Esperia

Tahokov Esperia v rozměru 100 x 34 – 15 x 1,5 mm tedy: šířka oka 100 mm, výška oka 34 mm, tloušťka žebra 15 mm, plastičnost 13 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 10,3 kg/m2 a propustnost je 23%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel a hliník.

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.