Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov plot LD62 - propustnost 72%

Kód: 77
1 Kč
Na dotaz

Tahokov plot LD62 s propustností 72%, plastičností 2 mm, tloušťkou plechu 2 mm, tloušťkou žebra 3 mm a oky o velikosti 62x23 mm. Hmotnost 3,9 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň plotových polí, branek a bran. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahokov plot LD62

Tahokov plot LD62 v rozměru 62 x 23 - 3 x 2 mm tedy: šířka oka 62 mm, výška oka 23 mm, tloušťka žebra 3 mm, tloušťka materiálu 2 mm a plastičnost 2 mm.

Hmotnost tahokovu je 3,9 kg/m2 a propustnost je 72%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má větší propustnost ok a strukturu, která dobře vynikne i z větší vzdálenosti od pozorovaného objektu - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro průhledné, ale vkusné výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána-samonosná posuvná, dvoukřídlá apod.. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel.

Tento tahokov není vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.