Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov Lucerna - propustnost 30%

Kód: 55
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov Lucerna s propustností 30%, plastičností 21 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 21,5 mm a oky o velikosti 150x56 mm. Hmotnost 9,3 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov Lucerna

Tahokov Lucerna v rozměru 150 x 56 – 21,5 x 1,5 mm tedy: šířka oka 150 mm, výška oka 56 mm, tloušťka žebra 21,5 mm, plastičnost 21 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 9,3 kg/m2 a propustnost je 30%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel a hliník.

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.