Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov NEREZ E45- propustnost 20%

Kód: 59
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov NEREZ E45 s propustností 20%, plastičností 7 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 7 mm a oky o velikosti 45x17 mm. Hmotnost 9,9 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov NEREZ E45

Tahokov NEREZ E45 v rozměru 45 x 17 - 7x1,5 mm tedy: šířka oka 45 mm, výška oka 17 mm, tloušťka žebra 7 mm, plastičnost 7 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 9,9 kg/m2 a propustnost je 20%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: tahokov nerez

Tento tahokov není vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy nesmí být z nerezi či hliníku. Tahokov se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.