Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov NEREZ E45- propustnost 20%

Kód: 59
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov NEREZ E45 s propustností 20%, plastičností 7 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 7 mm a oky o velikosti 45x17 mm. Hmotnost 9,9 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov NEREZ E45

Tahokov NEREZ E45 v rozměru 45 x 17 - 7x1,5 mm tedy: šířka oka 45 mm, výška oka 17 mm, tloušťka žebra 7 mm, plastičnost 7 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 9,9 kg/m2 a propustnost je 20%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: tahokov nerez

Tento tahokov není vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy nesmí být z nerezi či hliníku. Tahokov se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení