Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov Porta- propustnost 46%

Kód: 54
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov Porta s propustností 46%, plastičností 18 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 11 mm a oky o velikosti 85x35 mm. Hmotnost 7,4 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov Porta

Tahokov Porta v rozměru 85 x 35 – 11 x 1,5 mm tedy: šířka oka 85 mm, výška oka 35 mm, tloušťka žebra 11 mm, plastičnost 18 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 7,4 kg/m2 a propustnost je 46%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel a pozink (oka sekaná až do pozinkovaného plechu)

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.