Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov Privacy- propustnost 5%

Kód: 57
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov Privacy s propustností 5%, plastičností 8 mm, tloušťkou plechu 1,5 mm, tloušťkou žebra 14 mm a oky o velikosti 62x28 mm. Hmotnost 11,7 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov Privacy

Tahokov Privacy v rozměru 62 x 28 – 14 x 1,5 mm tedy: šířka oka 62 mm, výška oka 28 mm, tloušťka žebra 14 mm, plastičnost 8 mm a tloušťka materiálu 1,5 mm.

Hmotnost tahokovu je 11,7 kg/m2 a propustnost je 5%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel.

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.