Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov RB45- propustnost 32%

Kód: 52
1 Kč
Na dotaz

Dekorativní tahokov RB45 s propustností 32%, plastičností 7 mm, tloušťkou plechu 1 mm, tloušťkou žebra 5 mm a oky o velikosti 28x14 mm. Hmotnost 5,2 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň bran, branek a zábradlí, nejčastější je použití jako tahokov na plot. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní tahokov RB45

Tahokov RB45 v rozměru 28 x 14 – 5 x 1 mm tedy: šířka oka 28 mm, výška oka 14 mm, tloušťka žebra 5 mm, plastičnost 7 mm a tloušťka materiálu 1 mm.

Hmotnost tahokovu je 5,2 kg/m2 a propustnost je 32%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má diskrétní tvar ok a malou propustnost - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel.

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.