Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov plot SQ60- propustnost 70%

Kód: 75
1 Kč
Na dotaz

Tahokov plot SQ60 s propustností 70%, plastičností 3 mm, tloušťkou plechu 3 mm, tloušťkou žebra 4,5 mm a oky o velikosti 60x45 mm. Hmotnost 4,8 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá jako výplň plotových polí, branek a bran. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahokov plot SQ60

Tahokov plot SQ60 v rozměru 60 x 45 - 4,5 x 3 mm tedy: šířka oka 60 mm, výška oka 45 mm, tloušťka žebra 4,5 mm, tloušťka materiálu 3 mm a plastičnost 3 mm.

Hmotnost tahokovu je 4,8 kg/m2 a propustnost je 70%.

Tahokov plot - designový plot který vydrží

Tento tahokov má větší propustnost ok a strukturu, která dobře vynikne i z větší vzdálenosti od pozorovaného objektu - díky tomu je tento dekorativní tahokov vhodný pro průhledné, ale vkusné výplně bran, branek a zábradlí. Nejčastější je tedy použití jako tahokov na plot, případně jako tahokov brána-samonosná posuvná, dvoukřídlá apod.. K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel

Tento tahokov je vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil(tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Dále je nutné zinkovat tahokovy až od tloušťky materiálu 1,5 mm. V případě použití tenčího materiálu by mohlo dojít k propálení tahokovu horkou zinkovou lázní.