Eshop ESO-TAHOKOV je aktuálně ve výstavbě

Tahokov s malými oky LD10 propustnost 63%

Kód: 99
1 Kč
Na dotaz

Tahokov do interiéru LD10 s propustností 63%, plastičností 1 mm, tloušťkou plechu 1 mm, tloušťkou žebra 1 mm a oky o velikosti 10x6 mm. Hmotnost 2,8 kg/m2. Tento druh tahokovu se často používá v interiéru jako výplň zábradlí, výplň podhledů, obložení vzduchotechniky a dělící stěny. Pro příslušné antikorozní povrchové úpravě jej lze použít i venku. Nabízíme několik velikostí tabule tahokovu a několik materiálových provedení. Tahokov máme za rozumné ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahokov do interiéru LD10

Tahokov do interiéru LD10 v rozměru 10 x 6 - 1 x 1 mm tedy: šířka oka 10 mm, výška oka 6 mm, tloušťka žebra 1 mm, tloušťka materiálu 1 mm a plastičnost 1 mm.

Hmotnost tahokovu je 2,8 kg/m2 a propustnost je 63%.

Tahokov do interiéru od eso-tahokov.cz - designový tahokov který vydrží

Tento tahokov má menší oka a díky tomu je zřejmá krásná struktura tahokovu i z blízké vzdálenosti-v interiéru. Nejčastější je tedy použití jako tahokov pro výplň interiérových zábradlí, tahokov pro výplň interiérových podhledů, dále pro obložení vzduchotechniky, dělící stěny do kanceláří apod. Po příslušné povrchové úpravě jej lze použít i venku.  K tomuto tahokovu nabízíme samozřejmě také širokou škálu lemovacích profilů.

Nabízíme jej v materiálech: surová ocel, pozink(sekáno do už do pozinkovaného plechu), hliník, nerez

Tento tahokov není vhodný pro žárové zinkování. 

Podmínky pro žárové zinkování tahokovu jsou následující

Tahokovy se musí zinkovat mimo uzavřený profil (tedy bez lemovacího profilu, mimo těleso brány, zábradlí či branky), díky působení tepla by se mohl totiž tahokov v uzavřeném profilu zkroutit. 

Pro žárové zinkování jsou vhodné tahokovy, které: mají oko 22x12 mm, nebo větší. V případě menších ok hrozí zalití zinkem.

Do hmotnosti 7 kg/m2 zinkujte tahokovy s tloušťkou (plechu) min. 2mm, nad hmotnost 7kg/m2 můžete zinkovat tahokovy i s tloušťkou plechu 1,5 mm.